Vokiški minkšti baldai

UAB „Siguldos baldai“ yra oficialus įmonės „Himolla“ atstovas Lietuvoje prekiauti šios įmonės produkcija. Vokiški minkšti baldai  „Himolla“ buvo pradėti gaminti 1829 m. šalia Miuncheno, Taufkirchen miestelyje. Šiandien Vokietijos „Himolla“ įmonė pagal minkštų baldų gamybos apimtis  yra didžiausia Vokietijoje ir antra Europoje. Įmonėje dirba apie 900 darbuotojų.

„Himolla“ tiekia savo gaminius į visus žemynus. Įmonė 1999 m. įdiegė kokybės valdymo sistemą ISO 14001. „Himolla“ ne kartą įvertinta už kokybiškus gaminius - 2002 m. Bavarijos žemės kokybės premijos laimėtoja, 2000 m. įvertinta Bavarijos „Gamtos globėjo“ ir „Aplinkos saugotojo“ ženklu,   2009 m. Stokholme baldų parodoje gavo pagrindinį prizą „Už ekologijos saugojimą“, o 2011 m. „Himolla“ produkcija įvertinta apdovanojimu „Mėlynasis angelas“. Išvertus iš vokiečių kalbos „Himolla“ reiškia „dieviškas komfortas“. Įmonės gaminamų baldų asortimentas – daugybė  modelių, kiekvienam pirkėjui pagal skonį ir stilių - nuo klasikinių iki modernių šiuolakinių minkštų baldų. Sėdėjimo komfortą galima pasirinkti iš trijų variantų: minkštas, vidutinio kietumo ir kietas. Visi modeliai gali būti gaminami su įvairiomis patogumo funkcijomis: su nugaros, kojų, pečių, sėdėjimo padėties keitimo ir masažo funkcijomis, su ištraukiamais lovos mechanizmais, patalynės dėžėmis  ir kt. įvairių matmenų baldų elementai suteikia laisvės komplektuojant baldus tiek mažose patalpose, tiek  didžiulėse erdvėse.

„Himolla“ minkšti baldai – tai ne tik komforto, bet ir ilgaamžiškumo simbolis. Minkštųjų baldų  karkasas gaminamas iš tam puikiai tinkančios  buko medienos. Baldų sėdimoji dalis gaminama iš latekso ir spyruoklių bloko, kas suteikia baldui  stabilumą ir tvirtumą. „Himolla“ baldų įmonėje yra  bandymų – testavimo laboratorija, kurioje atsakingai yra testuojami ne tik mediniai baldų karkasai, bet ir apdailos medžiagos, audinai bei natūralios odos. „Himolla“ baldai gali būti aptraukti natūraliomis odomis, aukščiausios kokybės audiniu Belvetara, įvairiais sintetiniais ir natūralios sudėties lygiais, raštuotais, gėlėtais, juostuotais  audiniais. Gausi natūralios odos spalvų paletė - apie 120  pavyzdžių.

Labai svarbu yra specialisto  patarimas, parenkant  baldų stilių, spalvas ir matmenis. UAB „Siguldos baldai“ salone profesionalūs dizaineriai padės Jums parinkti vokišką „Himolla“ minkštų baldų komplektą, atitinkantį visus Jūsų lūkesčius.