Virtuvės baldai pagal užsakymą

„Siguldos baldai“ gaminami virtuvės baldai - tai tarsi įmonės vizitinė kortelė. Daugiau nei 60 proc. įmonėje gaminamų baldų apimties sudaro virtuvės baldai. „Siguldos baldai“ šiandien yra didžiausi virtuvės baldų gamintojai Lietuvoje, tuo pačiu „Siguldos baldai“ virtuvės baldus eksportuoja į Skandinavijos šalis, Šveicariją, Vokietiją, Olandiją.

Šalia Vilniaus esančiose „Siguldos baldai“ gamybinėse patalpose 2008 metais, po rekonstrukcijos, duris atvėrė nauji ir erdvūs gamybiniai cechai bei sandėliavimo patalpos. Įmonė iš pagrindų atnaujino gamybos įrengimus - įsigyta eilė šiuolaikinių įrengimų korpusinių baldų gamybai, įrengtos modernios baldų detalių dažymo patalpos. Visa tai leidžia pagaminti pirkėjo norimus baldus laiku ir kokybiškai iš pačių įvairiausių medžiagų, naudojamų virtuvės baldų gamybai. Virtuvės baldai gaminami, naudojant tiek ir vietines medžiagas, tiek ir importuojamas, daugiausia iš Vokietijos, Austrijos, Italijos. Virtuvės baldų fasadai (ar karkasai) gaminami iš laminuotos medžio drožlių plokštės (LMDP), gali būti dengti natūraliais medžio lukštais, kurie gamybos eigoje lakuojami, dažomi ar kitaip apdailinami, taip pat gamybai naudojamos MDF plokštės, kurios dažomos matiniais ar blizgiais dažais pagal pirkėjo pageidavimus, ar presuojamos aukšto slėgio laminato (HPL) lapais, gamybai naudojami ir natūralaus medžio (ąžuolo, beržo, kitų rūšių) skydai bei apdailinės detalės. Virtuvės baldų gamybai plačiai naudojamos ir kitos medžiagos - dažytas stiklas, veidrodžiai, aliuminis, natūralios ir dirbtinės odos, pinti elementai bei kt. įvairios dekoratyvinės detalės. Virtuvės baldai gaminami tik iš aukščiausios klasės medžiagų. Pirkėjai stalviršius virtuvės baldams gali rinktis iš dirbtinio akmens masės Montelli arba Corian, kvarco bei natūralaus granito akmens, taip pat žemesnės kainos drožlių plokštės „postforming“ tipo, dengtais aukšto slėgio laminatais. Baldai komplektuojami su gerai žinomų gamintojų furnitūra – „Blum“ (Austrija), „Hettich“ (Vokietija), „Hafele“ (Vokietija).

„Siguldos baldai“ individualiai suprojektuos Jums ir pagamins virtuvės baldus, atsižvelgdami į Jūsų patalpų išmatavimus, norimą stilių, dizainą, finansines galimybes. Esant poreikiui, pagal suderintą su Jumis virtuvės baldų projektą, pateiksime elektros instaliacijos schemą bei kitus duomenis, reikalingus baldų gamybai. Prie suprojektuoto virtuvės baldų komplekto padėsime išsirinkti buitinę techniką bei santechninius priedus - labai svarbu yra žinoti, kad teisingas buitinės technikos parinkimas daro įtaką virtuvės baldų eksploatacines savybes.

„Siguldos baldai“ virtuvės baldai – nuo klasikinių iki modernių, nuo ekonominių iki sudėtingų, unikalių ir vienetinių gaminių . Sukaupta daugiau kaip 15 metų patirtis, patyrusios ir kūrybingos konstruktorių, architektų , dizainerių bei gamybos darbuotojų komandos dėka įgyvendinsime visus virtuvės baldų pirkėjų lūkesčius.  Siguldos baldai gaminami virtuvės baldai -  puikus pasirinkimas kainos ir kokybės santykiu kiekvienam,  net ir labai įnoringam pirkėjui.