Viešbučių baldai, parduotuvių ir kitos paskirties baldai

Viešbučių, parduotuvių ir kitos paskirties    baldai – tai  įmonės, įstaigos ar organizacijos  reprezentacinis veidas.  Nuo sukurtos aplinkos jaukumo ir komforto  priklauso aplinkinių  nuotaika ir sveikata, padidėja  sandorių sėkmė, objektų lankomumas, sukuriamas įmonės patikimumo įvaizdis.

„Siguldos baldai“ gamina įvairios paskirties baldus – daugiausia tai viešbučio, parduotuvių , ofisų baldai, prekybinės paskirties baldai bei baldai visuomeninio maitinimo įmonėms. Didžiausia įmonės patirtis  sukaupta  gaminant baldus , skirtus viešbučiams – nuo 2010 metų įgyvendinti projektai Vokietijoje, Belgijoje, Danijoje, Norvegijoje.  

Vienas iš sudėtingesnių sėkmingai įgyvendintų projektų 2011 metais – baldai 5 žvaigždučių viešbučiui „Dom Hotel Le Meridien“ Kiolne, Vokietija.

Profesionalių architektų, dizainerių, konstruktorių ir gamybos darbuotojų dėka  „Siguldos baldai“ šiandien pajėgi įgyvendinti didelės  apimties ir sudėtingus  viešbučių, parduotuvių , bankų,  kavinių, barų  ir restoranų  ,kirpyklų, sveikatos ir medicinos  įstaigų, laboratorijų  ir  kitų  įstaigų baldų gamybos projektus.

Viešbučių, parduotuvių ir kitos paskirties  baldų gamybai „Siguldos baldai“ naudoja  aukščiausios kokybės laminuotą  medžio drožlių plokštę, skydus padengtus natūralaus medžio lukštu  (ąžuolo, beržo, riešuto ar kt.)  ir apdailintus pagal  pirkėjo , pageidavimus, MDF skydus, dažytus skydus matinias ar blizgiais dažais ar presuotus aukšto slėgio laminatais, pagal poreikį gali naudoti ir natūralaus medžio skydus bei apdailines detales iš natūralaus medžio.

Taip pat įmonė turi sukaupusi didelę patirtų,  gaminant baldus,  iš taip vadinamų „solid surface“ medžiagų  Corian ar Montelli, kurios dėl turimų savybių plačiai naudojamos visuomeninės paskirties baldų gamybai. UAB „Siguldos baldai“  individualiai suprojektuoti ir  pagaminti viešbučių, parduotuvių ir kitos paskirties baldai – tai  sėkmė Jūsų verslui  ir Jūsų ateities garantas!