Virtuvės baldai

virtuvės baldai

„Siguldos baldai“ gaminami virtuvės baldai – tai tarsi įmonės vizitinė kortelė. Daugiau nei 60 proc. įmonėje gaminamų baldų apimties sudaro virtuvės baldai. „Siguldos baldai“ šiandien yra vieni iš didžiausių virtuvės baldų gamintojų Lietuvoje. Virtuvės baldus eksportuojame į Skandinavijos šalis, Didžiąją Britaniją, Šveicariją, Olandiją, Latviją ir kt. Virtuvės baldai gaminami, naudojant vietines medžiagas, taip pat importuojamas, daugiausia iš Vokietijos, Austrijos, Italijos. Virtuvės baldų fasadai (ir karkasai) gaminami iš laminuotos medžio drožlių plokštės (LMDP), gali būti dengti natūraliais medžio lukštais, kurie gamybos eigoje lakuojami, dažomi ar kitaip apdailinami, taip pat gamybai naudojamos MDF plokštės, kurios dažomos matiniais ar blizgiais dažais pagal pirkėjo pageidavimus, ar presuojamos aukšto slėgio laminato (HPL) lapais, gamybai naudojami ir natūralaus medžio (ąžuolo,beržo, kitų rūšių) skydai bei apdailinės detalės.

Virtuvės baldų gamybai plačiai naudojamos ir kitos medžiagos – dažytas stiklas, veidrožiai, aliuminis, natūralios ir dirbtinės odos, pinti elementai bei kt. įvairios dekoratyvinės detalės. Pirkėjai stalviršius virtuvės baldams gali rinktis iš Corian, Technistone, Laminam, Silestone, Dekton, Compact HPL bei natūralaus akmens Granito, taip pat žemesnės kainos drožlių plokštės „postforming“ tipo, dengtais aukšto slėgio laminatais. Baldai komplektuojami su gerai žinomų gamintojų furnitūra – „Blum“ (Austrija), „Hettich“ (Vokietija), „Hafele“ (Vokietija).

„Siguldos baldai“ individualiai suprojektuos Jums ir pagamins virtuvės baldus, atsižvelgdami į Jūsų patalpų išmatavimus, norimą stilių, finansines galimybes. Prie suprojektuoto virtuvės baldų komplekto padėsime išsirinkti buitinę techniką bei santechninius priedus. Labai svarbu yra žinoti, kad teisingas buitinės technikos parinkimas įtakoja virtuvės baldų eksploatacines savybes. „Siguldos baldai“ virtuvės baldai – nuo klasikinių iki modernių, nuo ekonominių iki sudėtingų, unikalių ir vienetinių gaminių.

  • virtuvės baldai