Virtuvės baldai

virtuvės baldai

„Siguldos baldai“ gaminami virtuvės baldai – tai tarsi įmonės vizitinė kortelė. Daugiau nei 60 proc. įmonėje gaminamų baldų apimties sudaro virtuvės komplektai. „Siguldos baldai“ šiandien yra vieni iš didžiausių virtuvės baldų gamintojų Lietuvoje. Virtuvės baldus eksportuojame į Skandinavijos šalis, Didžiąją Britaniją, Šveicariją, Olandiją, Latviją ir kt. Virtuviai baldai gaminami, naudojant vietines medžiagas, taip pat importuojamas, daugiausia iš Vokietijos, Austrijos, Italijos. Virtuvės baldų fasadai (ir karkasai) gaminami iš laminuotos medžio drožlių plokštės (LMDP), gali būti dengti natūraliais medžio lukštais, kurie gamybos eigoje lakuojami, dažomi ar kitaip apdailinami, taip pat gamybai naudojamos MDF plokštės, kurios dažomos matiniais ar blizgiais dažais pagal pirkėjo pageidavimus, ar presuojamos aukšto slėgio laminato (HPL) lapais, gamybai naudojami ir natūralaus medžio (ąžuolo,beržo, kitų rūšių) skydai bei apdailinės detalės.

Virtuvės baldų gamybai plačiai naudojamos ir kitos medžiagos – dažytas stiklas, veidrožiai, aliuminis, natūralios ir dirbtinės odos, pinti elementai bei kt. įvairios dekoratyvinės detalės. Pirkėjai stalviršius virtuvės baldams gali rinktis iš Corian, Technistone, Laminam, Silestone, Dekton, Compact HPL bei natūralaus akmens Granito, taip pat žemesnės kainos drožlių plokštės „postforming“ tipo, dengtais aukšto slėgio laminatais. Baldai komplektuojami su gerai žinomų gamintojų furnitūra – „Blum“ (Austrija), „Hettich“ (Vokietija), „Hafele“ (Vokietija).

„Siguldos baldai“ individualiai suprojektuos Jums ir pagamins virtuvės baldus, atsižvelgdami į Jūsų patalpų išmatavimus, norimą stilių, finansines galimybes. Prie suprojektuoto virtuvės baldų komplekto padėsime išsirinkti buitinę techniką bei santechninius priedus. Labai svarbu yra žinoti, kad teisingas buitinės technikos parinkimas įtakoja virtuvės baldų eksploatacines savybes. „Siguldos baldai“ – nuo klasikinių iki modernių, nuo ekonominių iki sudėtingų, unikalių ir vienetinių gaminių.

Apie Siguldos baldus

UAB „Siguldos baldai” kaip individuali Dalios Markevičienės įmonė veiklą pradėjo 1991 metais. Šiuo metu pagrindinė įmonės veikla – virtuvės baldų, kitų korpusinių baldų gamyba bei prekyba įvairios paskirties baldais. Virtuviniai komplektai, virtuvinės spintelės, gaminami iš medžio masyvo. 2008 metais įmonė atliko gamybinių patalpų rekonstrukciją – iš Vokietijos gamintojo “HOMAG Group” įsigyta naujų baldų gamybos įrengimų, įrengta moderni baldų detalių dažykla.

Vietinėje rinkoje įmonė pirkėjams siūlo suprojektuoti ir pagaminti virtuvės, vonios, svetainės, miegamojo baldus, spintas ir drabužines su slankiosiomis durimis, kitus baldus pagal individualius užsakymus. Taip pat prekiauja plautuvėmis bei maišytuvais, buitine technika, minkštais vokiečių bei kitų Europos gamintojų baldais, vokiškais indais iš porceliano, keramikos, stiklo, taip pat ilgo plauko kilimais, šviestuvais. Siūlomi baldai ir kita produkcija yra aukštos kokybės, pasižymi ilgaamžiškumu.

UAB „Siguldos baldai“ oficialus Vokietijos gamintojo „Himolla“ atstovas prekiauti minkštais baldais, Vokietijos „Schock“ įmonės atstovas prekybai granitinėmis plautuvėmis bei maišytuvais, JAV įmonės „DuPont“ atstovas apdoroti bei prekiauti Corian ir Montelli medžiagomis. Jau ne vienus metus dalyvaudami svarbiausioje baldų parodoje Lietuvoje, Litexpo rūmuose, „Siguldos baldai“ susilaukia ypatingo pirkėjų dėmesio ir baldų specialistų pripažinimo. Ne vieną apdovanojimą yra gavę „Siguldos baldai“ už įdomius architektūrinius ir dizaino sprendimus, projektų sudėtingumą, funkcionalumą, stiliaus originalumą. Įmonė gamyboje taiko modernias technologijas, todėl nestovi vietoje ir visada ieško inovatyvių sprendimų, kurie būtų konkurencingi rinkoje.

Šiuo metu „Siguldos baldai“ – stambiausi virtuvės baldų gamintojai Lietuvoje.

Baldai visam Jūsų būstui – nuo klasikinių baldų iki modernių – mūsų baldų salone T. Kosciuškos g. 24, Vilniuje. Minkštus baldus, indus, šviestuvus bei kilimus galima rasti Vilniuje prekybos ir pramogų centre Ozas, adresu Ozo g. 18, Interjero galerijoje . Įmonės dizaineriai ir architektai padės parinkti projektuojamų baldų medžiagas, spalvas, furnitūrą, padės parinkti ir buitinę techniką, šviestuvus, plautuves, maišytuvus, kt. priedus.

Baldų gamybai įmonė naudoja įvairias medžiagas – laminuotą medžio drožlių plokštę, natūraliu medžio lukštu padengtus ir apdailintus skydus, natūralaus medžio skydus, skydus padengtus HPL ar kitomis medžiagomis. Dabartiniu metu labai populiarūs, ypač virtuvės baldų, blizgūs dažyti fasadai – įmonė pajėgi atlikti bet kokius pirkėjo pageidavimus baldų dažytiems paviršiams.Daugiau kaip 2000 spalvų ir atspalvių įvairovė, nuo matinių paviršių padengimo – iki 95-98 proc. blizgumo. Taip pat įvairūs spalvoti, tonuoti, raštuoti stiklai, specialūs tapetai, dirbtinė ir natūrali oda, pinti elementai, Corian ir Montelli, Compact , natūralaus kvarco, granito ar dirbtinio akmens stalviršiai , bei kiti baldų elementai. Didesnę produkcijos dalį įmonė eksportuoja į Skandinavijos, Beniliukso šalis, Didžiąją Britaniją , Vokietiją, Latviją, Šveicariją – daugiausia tai baldai pagal užsakymus ir visuomeninės paskirties – viešbučio baldai.

2011 metų pradžioje Šveicarijoje, Ženevoje, buvo atidarytas naujausias virtuvės baldų salonas, siūlantis tik „Siguldos baldų“ įmonės pagamintus baldus. 2014 m. duris atvėrė naujas virtuvės baldų salonas Londone. Pastaraisiais metais ypač išaugo viešbučio baldų eksportas . Vienas iš sudėtingiausių įmonės gamintų viešbučio baldų 2011 metais – baldai 5 žvaigždučių viešbučiui „Dom Hotel le Meridien“ Kiolne, Vokietija.

 

Virtuvės baldų naujovės

Virtuvės baldų zona – tai ne tik maisto ruošimo patalpa, bet ir šeimos bendravimo  erdvė. Pasirenkant virtuvės baldus , ypač svarbu jų funkcionalumas bei jaukumas. Virtuvės baldai kasmet diktuoja naujas madas. Šiemet vis labiau dominuoja matinės pilkos, juodos, medienos spalvos natūralios medžiagos.  Šių spalvų derinys, papildytas lengvomis metalo konstrukcijomis, taip pat vario,  žalvario ir kt.  intarpais, virtuvės baldams suteikia lengvumo, erdvės pojūtį.  Virtuvės balduose nereikėtų vengti ir perlamutrinio blizgumo dažalų. Aukso spalvos rankenėlės, natūralaus   lukšto „pablizginimas“  – būtų tinkamas Jūsų virtuvės baldų pasirinkimas.

Pagrindinė  naujovė  Virtuvės balduose, kurią reikėtų išskirti pirmiausia, tai yra  ploni 10 – 20 mm  stalviršiai.  Ypač gausus  plonų stalviršių medžiagų bei spalvų asortimentas. Ploni stalviršiai suteikia virtuvės baldams elegancijos. Plonuose  stalviršiuose plautuvės integruojamos dažniausiai iš apačios. Labai patogu naudotis, nesirenka nešvarumai.

Projektuojant virtuvės baldus, šiemet vis dažniau atsisakoma rankenėlių. Pakabinamų  spintelių virtuvės baldų fasadai nuleisti, be rankenėlių. Pastatomose spintelėse rankenėlių vieta būna frezuojama Tokiu būdu suformuojama rankena arba pasirenkami dažyti  aliuminio profiliai.

Virtuvės baldų asortimente ypač populiarūs vitražiniai, sendinti,  aukso spalvos stiklai , ažūriniai veidrodžiai,  pastorintos lentynos su paslėptais laikikliais.

Virtuvės balduose svarbu tinkamai parinkti  apšvietimą.  Įfrezuojamos LED juostos, taškiniai LED šviestuvėliai tapo įprasta apšviesti darbo zoną.  Didelėse virtuvės  patalpose kabinami krištoliniai sietynai.

Labai svarbu virtuvės balduose tinkamai parinkti buitinę techniką. Ypač populiaru stalviršyje  integruojami  modernūs, ploni garų surinkėjai. Jie  yra nematomi, paspaudus jungiklį „išlenda“ iš stalviršio , kaitlentės šone,  o jų galingumas netgi pranašesnis už paprastus, montuojamus į spintelę. Virtuvės balduose  indaplovės valdymo pultas nematomas, integruotas durelėse. Esant galimybei, patogu orkaitę, kavos aparatą  integruoti  aukščiau, „akių lygyje“.

Siguldos baldai pasiruošę įgyvendinti visus Jūsų lūkesčius.

Būkite matomi kartu su Siguldos baldais.