D.U.K.

Kokius baldus gamina „Siguldos baldai“?

„Siguldos baldai“ gamina virtuvės, vonios baldus, spintas, drabužines ir pertvaras su slenkančiomis sistemomis, svetainės ir miegamojo baldus, viešbučių ir visuomeninės paskirties baldus. Minkštų baldų įmonė negamina, bet jau daug metų importuoja tiesiogiai iš gamintojų.

Kur gaminami baldai?

„Siguldos baldai“ gamykla yra šalia Vilniaus. Šioje gamykloje gaminami visi korpusiniai baldai, išskyrus minkštus baldus, kurie importuojami iš Vokietijos ir Lenkijos.

Koks baldų pagaminimo terminas?

Baldai, kurie individualiai projektuojami ir gaminami tik pagal Jūsų užsakymą – iki 6-8 savaičių.

Ar galima užsakyti ir rezervuoti prekę internetu?

Ne, negalima

Kokie yra apmokėjimo būdai?

Apmokėti už visas prekes galima pavedimu į mūsų atsiskaitomąją sąskaitą arba grynaisiais pinigais prekybos salonuose.

Ar galima pirkti išsimokėtinai?

Taip, galima. Dirbame su SB  lizingu labai palankiomis sąlygomis.

Reikia kreiptis į mūsų prekybos saloną su asmens dokumentu. Telefonu arba internetu suteikiama tik bendra informacija . Pateikus “gyvai“ asmens dokumentą , skaičiuoklė parodys Jūsų pirkimo išsimokėtinai variantus, iš kurių galėsite pasirinkti sau tinkamiausią.

Ar gaminate nestandartinius baldus?

Taip, projektuojame ir gaminame  nestandartinius baldus pagal individualius projektus – galime patys paruošti projektus pagal Jūsų poreikius ir pagaminti.

Ar suteikiate baldų pristatymo ir užnešimo paslaugas?

Taip, suteikiame baldų pristatymo ir užnešimo paslaugas. Prekių pirkimo užsakyme nurodytu adresu baldus atvežame ir užnešame į Jūsų patalpas.

Ar suteikiate baldų surinkimo ir buitinės technikos bei santechnikos pajungimo paslaugas?

Mūsų rūpestis yra pasirūpinti kvalifikuotais baldų surinkėjais, buitinės technikos bei santechnikos pajungimo meistrais, kurie turi reikiamus leidimus ir patirtį numatytiems darbams atlikti.

Kodėl interneto svetainėje nepateiktos virtuvės, slankiųjų sistemų baldų kainos?

Baldų, kurie yra projektuojami individualiai, pagal Jūsų matmenis, parinktas medžiagas ir furnitūrą, kainos apskaičiuojamos atlikus projektavimo darbus.

Ar internetinėje svetainėje yra parodytas pilnas Jūsų prekių asortimentas?

Internetinėje svetainėje tikrai nėra parodytas pilnas mūsų baldų bei kitų prekių asortimentas.

Galimų medžiagų, spalvų bei furnitūros įvairovė suteikia dideles galimybes įsigyti unikalius baldus pagal Jūsų norus ir poreikius.

Nuo ko reikia pradėti, norint įsigyti mūsų virtuvės, vonios, svetainės ir kitus baldus, kurie projektuojami ir gaminami individualiu būdu?

Reikia atvykti į mūsų prekybos saloną ir pateikti patalpų planą su nurodytomis santechnikos ir ventiliacijos vietomis. Mūsų profesionalių architektų, dizainerių, kitų darbuotojų dėka parinksime medžiagas, spalvas bei furnitūrą . Pateiksime Jums pirminį baldų pasiūlymą  su kainomis.

Ar atliekame patalpų matavimo paslaugas?

Taip. Visais atvejais, užsakant baldus, kurie yra projektuojami ir gaminami pagal individualius užsakymus, atliekame tikslius Jūsų patalpos, kurioje stovės baldai, matavimus. Vilniaus mieste  tai atliekame nemokamai.

Kokio dydžio avansas reikalingas užsakant baldus?

Užsakant baldus reikalingas 50% dydžio avansas.

Ar galima užsakyti pagaminti baldus pagal mano matmenis?

Be abejo, galima užsakyti pagaminti visus baldus pagal Jūsų matmenis, išskyrus minkštus baldus.

Kokią buitinę techniką siūlome įsigyti?

Mūsų salone galite įsigyti visų prekybinių ženklų buitinę techniką, kuria prekiaujama Lietuvoje.

Ar turite architektus, dizainerius, kurie gali suprojektuoti?

Taip. Profesionalios ir patyrusios architektų, dizainerių, konstruktorių, gamybos darbuotojų komandos dėka suprojektuosime ir pagaminsime baldus visam Jūsų būstui.