Dekton stalviršiai

Dekton® – tai stalviršiai, turintys geriausias eksploatacijos savybes virtuvės bei vonios baldų panaudojime.

Dekton® savo savybėmis daugiau nei 5 kartus stipresnis nei natūralus granitas, tad Dekton® paviršiai gali būti naudojami plonesni ir jie yra lengvesni – šios medžiagos stiprumo savybės leidžia projektuoti virtuvės stalviršių, barų nelaikomas iškyšas iki 30 cm dydžio.

Daugiau

Dekton® dirbtinio akmens paviršius yra labai atsparus ultravioletinių (UV) šviesai ir jo raštas, spalva, laikui bėgant neblunka, todėl Dekton® puikiai tinka naudoti vidaus ir lauko sąlygomis. Naudojamas gamybos procesas gaminant Dekton® medžiagą leidžia kontroliuoti pigmentaciją ir apdailos medžiagoms suteikia geresnį spalvų nuoseklumą visuose medžiagos komponentų sluoksniuose – taip yra sukuriamas ilgalaikis produktas, kuris nenusitrins ir nenubluks per ilgą jo naudojimo laiką. Šiandien sumontuotas Dekton® paviršius išlaikys tą pačią savo išvaizdą per visą produkto gyvavimo ciklą.

Dekton® yra labiausiai atsparus įbrėžimams paviršius mūsų rinkoje – maisto pjaustymas peiliu ant šio paviršiaus taps kasdienybe-Jūs užmiršite pjaustymo lentutes, ir tai visai nepakenks Jūsų stalviršio grožiui bei ilgaamžiškumui. Kadangi Dekton®paviršius yra labiau atsparus trinčiai nei natūralaus granito, todėl tai idealus paviršius komercinėms reikmėms ir intensyvaus judėjimo srityse, pavyzdžiui restorano virtuvės stalviršiaus. Nors kitų gamintojų paviršių nusidėvėjimas matomas laikui bėgant gan greitai, Dekton® paviršiaus atsparumas trinčiai, dėka unikalios jo komponentų struktūros, bus ilgaamžis ir jo nereiks atnaujinti ar keisti nauju paviršiumi.

Dekton paviršiaus plokštės dydis 320×144 cm.

Spalvų variantai