Dekton stalviršiai

Dekton® – tai stalviršiai, turintys geriausias eksploatacijos savybes virtuvės bei vonios baldų panaudojime.

Dekton® savo savybėmis daugiau nei 5 kartus stipresnis už natūralų granitą. Todėl  Dekton® paviršiai gali būti naudojami plonesni. Plonesni Dekton stalviršiai  yra lengvesni. Ši  medžiagos  savybė leidžia projektuoti virtuvės stalviršių, barų nelaikomas iškyšas iki 30 cm .

Daugiau

Dekton® dirbtinio akmens paviršius yra labai atsparus ultravioletinių (UV) šviesai. Dekton  raštas, spalva, laikui bėgant neblunka, todėl Dekton® puikiai tinka naudoti vidaus ir lauko sąlygomis. Naudojamas gamybos procesas,  gaminant Dekton® medžiagą,  leidžia kontroliuoti pigmentaciją ir apdailos medžiagoms suteikia geresnį spalvų nuoseklumą visuose medžiagos komponentų sluoksniuose. Taip yra sukuriamas ilgalaikis produktas, kuris nenusitrins ir nenubluks per ilgą jo naudojimo laiką. Šiandien sumontuotas Dekton® stalviršio paviršius išlaikys tą pačią savo išvaizdą per visą produkto gyvavimo ciklą.

Dekton® yra labiausiai atsparus įbrėžimams paviršius. Maisto pjaustymas peiliu ant šio paviršiaus taps kasdienybe. Jūs užmiršite pjaustymo lenteles ir tai visai nepakenks Jūsų stalviršio grožiui bei ilgaamžiškumui. Dekton®paviršius yra labiau atsparus trinčiai nei natūralus granitas.  Todėl  idealiai Dekton tinka komercinėms reikmėms ir intensyvaus judėjimo srityse, pavyzdžiui restorano virtuvės stalviršiams. Nors kitų gamintojų paviršių nusidėvėjimas matomas laikui bėgant gan greitai, Dekton® paviršiaus atsparumas trinčiai, dėka unikalios jo komponentų struktūros, bus ilgaamžis ir jo nereiks atnaujinti ar keisti nauju paviršiumi.

Dekton paviršiaus plokštės dydis 320×144 cm.

Spalvų variantai