Spintos, drabužinės, slankiosios sistemos

Spintos, drabužinės ir pertvaros, virtuvės, vonios, prieškambario, kiti visuomeninės paskirties baldai gali būti suprojektuoti ir pagaminti su slankiosiomis durimis. Slankiųjų durų gamyboje naudojame Vokietijos gamintojo „raumplus“ sistemas.

Daugiau

„Raumplus“ yra vienas iš pasaulinių slankiųjų sistemų furnitūros pardavimų lyderis Europoje. Baldų durys su “raumplus“ slankiųjų durų mechanizmais atlaiko 100 000 durų atidarymų – uždarymų ciklų. Tai reiškia kokybišką durų eksploatavimą 25 metus. Dėka specialios konstrukcijos apatiniai durų „raumplus“ ratukai reguliuojami iki 15 mm. Tai leidžia išspręsti patalpų grindų nelygumų problemas montuojant. „raumplus“ durų rėmai gaminami iš aliuminio , o ratukai, kuriais slankioja durys, gaminami iš atsparių polimerinių medžiagų, kurios pasižymi labai tyliu detalių judėjimu. Pirkėjui tai suteikia kasdieninį komfortą.

UAB „Siguldos baldai“ salone siūlome pirkėjui turtingą „raumplus“ profilių asortimentą : sidabro, aukso, šampano , ąžuolo, vyšnios, klevo ir daugybę kitų aliuminio bei medžio profilių spalvų, formų. Stilingai atrodo siauras, naujausias „raumplus“ sidabro spalvos profilis, kurio matomas plotis duryse yra vos 4 mm. UAB „Siguldos baldai“ salone profesionalūs architektai bei dizaineriai nepriekaištingai suprojektuos Jums ir pagamins virtuvės, vonios, ofiso, viešbučių, bibliotekos ir kt. visuomeninės paskirties baldus su slankiųjų durų sistema. Durų užpildams galėsime pasiūlyti įvairių gamintojų laminuotą medžio drožlių plokštę, matine ar blizgia spalva (pagal individualų pirkėjo norą galima rinktis daugiau kaip iš 2000 spalvų) dažytą medžio dulkių plokštę, dekoruotą, spalvotą , matinį ar skaidrų, tonuotą stiklą ar veidrodį, tapetus, natūralią ar dirbtiną odą.

Būkite originalūs, įgyvendinę pačius drąsiausius savo sumanymus kartu su „Siguldos baldais“.