Spintos, drabužinės, slankiosios sistemos

„Siguldos baldai“ įmonėje gaminamos  spintos, drabužinės ir  pertvaros su varstomom durim arba su slankiosiomis durimis „raumplus“ sistema.

Daugiau

Slankiųjų sistemų gamintojas „raumplus“ yra vienas iš didžiausių  Europoje. Baldų durys su “raumplus“ slankiųjų durų mechanizmais atlaiko 100 000 durų atidarymų – uždarymų ciklų. Tai garantuoja  kokybišką durų eksploatavimą apie  25 metus. Dėka specialios konstrukcijos apatiniai durų „raumplus“ ratukai reguliuojami iki 15 mm. Montuojant spintas,  lengvai išsprendžiama  patalpų grindų nelygumų problema. „raumplus“ durų rėmai gaminami iš aliuminio , o ratukai, kuriais slankioja durys, gaminami iš atsparių polimerinių medžiagų, kurios pasižymi labai tyliu detalių judėjimu. Pirkėjui tai suteikia kasdieninį komfortą.

UAB „Siguldos baldai“ salone  siūlome platų „raumplus“ profilių asortimentą : juodos, sidabro, aukso, šampano , ąžuolo, vyšnios, klevo spalvos.  Stilingai atrodo siauras, naujausias „raumplus“ juodos spalvos profilis, kurio matomas plotis duryse yra vos 4 mm. UAB „Siguldos baldai“ salone profesionalūs architektai bei dizaineriai nepriekaištingai suprojektuos Jums  virtuvės, vonios, ofiso, viešbučių, bibliotekos ir kt. visuomeninės paskirties baldus su slankiųjų durų sistema. Durų užpildams galėsime pasiūlyti įvairių gamintojų laminuotą medžio drožlių plokštę, matine ar blizgia spalva (pagal individualų pirkėjo norą galima rinktis daugiau kaip iš 2000 spalvų), dažytą medžio dulkių plokštę, dekoruotą, spalvotą , matinį ar skaidrų, tonuotą stiklą ar veidrodį, tapetus, natūralią ar dirbtiną odą.

Būkite originalūs, įgyvendinę pačius drąsiausius savo sumanymus kartu su „Siguldos baldais“.