Silestone stalviršiai

Silestone® – tai nepakartojama spalvų gausa Jūsų namų interjero dekoravimui ir patogiausi stalviršiai Jūsų virtuvei bei vonios kambariui.

Silestone® yra medžiagų junginys, kurio sudėtį sudaro 94% natūralaus kvarco, kas suteikia nepaprastą tvirtumą ir atsparumą išoriniam poveikiui. Tai puikus sprendimas šį paviršių panaudoti vonios ar virtuvės stalviršiui. Gamintojas suteikia Silestone® aukščiausią kokybės įvertinimą ir suteikia Silestone® paviršiams, naudojamiems virtuvėje ar vonioje, netgi 25 metų kokybės garantiją.

Daugiau

Silestone® dirbtinio akmens paviršius yra labai patogaus dydžio ir lengvumo.

Plokštės dydis yra dviejų tipų:

„Standartinio“ formato – 140x 306 cm kai plokštės storis yra 3 rūšių – 1.2cm / 2.0cm / 3.0cm;

„Jumbo“ formato – 159x 325 cm kai plokštės storis yra 3 rūšių – 1.2cm / 2.0cm / 3.0cm.

Silestone® sudėties struktūra turi labai mažą poringumą, todėl jo antibakterinės struktūros paviršius yra labai atsparus dėmėms iš kavos, vyno, citrinos sulčių, alyvuogių aliejaus, acto, makiažo ir daug kitų kasdienių produktų dėmėms, kurias galima lengvai pašalinti nuo šio paviršiaus. Jūsų Silestone® dirbtinio akmens paviršiai yra itin atsparūs ir hidrolizei.

Silestone® dirbtinis akmuo atsparus aukštai temperatūrai (iki 150°C; ne degimo)– jo paviršius nesilydo nei kitaip pasižeidžia, tačiau kaip ir visoms akmens medžiagoms, kad išvengti paviršiaus įtrūkimų, reikėtų vengti staigių ir greitų temperatūros pokyčių.

Spalvų variantai