Minkštieji baldai

„Siguldos baldai“ jau daug metų sėkmingai prekiauja lenkiškais minkštais baldais. Minkšti baldai užima svarbiausią vietą svetainėje.   Nuo minkštų baldų išdėstymo, spalvų ir komforto klasės priklauso ir mūsų nuotaika.

Daugiau

Aukštos kokybės, šiuolaikiniai lenkiški minkšti baldai pasižymi modelių ir matmenų gausa, natūralių odų ir audinių įvairove, yra praktiški bei elegantiški, pasižymi funkcianalumu.  Baldų sėdimoji dalis pagaminta iš aukščiausios kokybės poliuretano ir spyruoklių bloko, kas suteikia baldams ilgaamžiškumo.
Lenkiški minkšti baldai – tai sofos, sofos-lovos, foteliai, pufai , įvairių matmenų kampiniai baldų variantai. Sofos – lovos yra pritaikytos pastoviam ir patogiam  miegojimui, o pakeliamos patalynės dėžės tinkamai tarnauja pagal paskirtį. Lenkiški minkšti baldai gali būti aptraukti natūralia oda arba audiniu. Paletėje  daugiau kaip  40 natūralios odos spalvų,  įvairios sudėties ir faktūros audinių.

Lenkiški minkšti baldai, kuriais prekiauja „Siguldos baldai“ – tai geros kokybės ir mažos kainos garantas. Dėl palankių kainų šį baldų segmentą galima būtų priskirti ekonominei klasei. „Siguldos baldai“ profesionalūs dizaineriai skoningai padės parinkti Jums minkštų baldų modelį, suderinti spalvas, kad Jūsų namai taptų jaukūs.