Viešbučių ir visuomeninės paskirties baldai

Viešbučių ir visuomeninės paskirties baldai – tai  įmonės, įstaigos ar organizacijos  reprezentacinis veidas.  Nuo sukurtos aplinkos jaukumo ir komforto  priklauso darbuotojų bei aplinkinių  nuotaika ir sveikata, padidėja sandorių sėkmė, objektų lankomumas, sukuriamas įmonės patikimumo įvaizdis.

Daugiau

„Siguldos baldai“ gamina  viešbučių, ofisų baldus, prekybinės bei  specialios paskirties ( SPA centruose, kirpyklose, stomatologinėse klinikose, parduotuvėse, mokyklose  ir pan. )  bei baldus visuomeninio maitinimo įmonėms. Didžiausia įmonės patirtis, sukaupta  gaminant baldus , skirtus viešbučiams. Nuo 2010 metų įgyvendinti projektai Vokietijoje, Belgijoje, Danijoje, Norvegijoje, Islandijoje. 

Vienas iš sudėtingesnių sėkmingai įgyvendintų projektų 2011 metais – baldai 5 žvaigždučių viešbučiui „Dom Hotel Le Meridien“ Kiolne, Vokietija.

Profesionalių architektų, dizainerių, konstruktorių ir gamybos darbuotojų dėka  „Siguldos baldai“ įmonė šiandien pajėgi įgyvendinti didelės  apimties ir sudėtingus  viešbučių, parduotuvių , bankų,  kavinių, barų  ir restoranų , kirpyklų, sveikatos ir medicinos  įstaigų, laboratorijų  ir  kitų  įstaigų baldų gamybos projektus.

Viešbučių ir visuomeninės paskirties baldų gamybai „Siguldos baldai“ naudoja  aukščiausios kokybės laminuotą  medžio drožlių plokštę, skydus, padengtus natūralaus medžio lukštu  (ąžuolo, beržo, riešuto ar kt.)  ir apdailintus pagal  pirkėjo , pageidavimus, MDF skydus, dažytus  matiniais ar blizgiais dažais, ar presuotus aukšto slėgio laminatais,  natūralaus medžio skydus bei apdailintas detales iš natūralaus medžio.

„Siguldos baldai“ įmonė turi sukaupusi didelę patirtį gaminant baldus iš  Corian medžiagų, kurios dėl savo turimų savybių  plačiai naudojamos viešbučių, maitinimo įstaigų  ir visuomeninės paskirties baldų gamybai. UAB „Siguldos baldai“  individualiai suprojektuoti ir  pagaminti viešbučių ir visuomeninės paskirties baldai – tai  sėkmė Jūsų verslui  ir Jūsų ateities garantas!