Viešbučių ir visuomeninės paskirties baldai

Viešbučių ir visuomeninės paskirties baldai – tai  įmonės, įstaigos ar organizacijos  reprezentacinis veidas.  Nuo sukurtos aplinkos jaukumo ir komforto  priklauso darbuotojų bei aplinkinių  nuotaika ir sveikata, padidėja sandorių sėkmė, objektų lankomumas, sukuriamas įmonės patikimumo įvaizdis.

Daugiau

„Siguldos baldai“ gamina  viešbučių, ofisų baldus, prekybinės ir specialios paskirties ( SPA centruose, kirpyklose, stomatologinėse klinikose, parduotuvėse, mokyklose  ir pan. )  bei baldus visuomeninio maitinimo įmonėms. Didžiausia įmonės patirtis, sukaupta  gaminant baldus , skirtus viešbučiams. Mūsų  įgyvendinti projektai Vokietijoje, Belgijoje, Danijoje, Norvegijoje, Islandijoje, Šveicarijoje ir kitose šalyse

Vienas iš sudėtingesnių sėkmingai įgyvendintų projektų  – baldai 5 žvaigždučių viešbučiui „Dom Hotel Le Meridien“ Kiolne, Vokietija.

Profesionalių architektų, dizainerių, konstruktorių ir gamybos darbuotojų dėka  „Siguldos baldai“ įmonė pajėgi įgyvendinti didelės  apimties ir sudėtingus  viešbučių, parduotuvių , bankų,  kavinių, barų  ir restoranų , kirpyklų, sveikatos ir medicinos  įstaigų, laboratorijų  ir  kitų specialių baldų gamybos projektus.

Viešbučių,  visuomeninės paskirties bei kitų  baldų gamybai „Siguldos baldai“ naudoja  aukščiausios kokybės laminuotą  medžio drožlių plokštę, skydus, su  natūraliu medžio lukštu  (ąžuolo, beržo, riešuto ar kt.)  ir  dulkių plokštę (MDF ) dažytus  matiniais ar blizgiais dažais, ar presuotus aukšto slėgio laminatais,  natūralaus medžio apdailintas detales.

„Siguldos baldai“ įmonė turi sukaupusi didelę patirtį, gaminant baldus iš  Corian medžiagų, kurios dėl savo turimų savybių  plačiai naudojamos viešbučių, maitinimo įstaigų  ir visuomeninės paskirties baldų gamybai. UAB „Siguldos baldai“  individualiai suprojektuoti ir  pagaminti viešbučių ir visuomeninės paskirties baldai – tai  sėkmė Jūsų verslui  ir Jūsų ateities garantas!