Technistone stalviršiai

Technistone® stalviršiai – tai natūralaus kvarco ir „surišančiųjų“ medžiagų junginys. Šie stalviršiai pasižymi ilgaamžiškumu, atsparumu bei didele spalvų įvairove. Technistone® medžiaga plačiai naudojama virtuvės stalviršių bei sieninės dangos gamybai.

Technistone® medžiaga turi labai mažą poringumą, todėl jo antibakterinės struktūros paviršius yra atsparus kasdienių maisto produktų dėmėms, kurias galima lengvai pašalinti nuo šio paviršiaus naudojant muilą ir vandenį.

Daugiau

Technistone® paviršius saugu naudoti laboratorijose, sveikatos priežiūros ir maisto ruošimo aplinkoje. Jūsų Technistone® dirbtinio akmens paviršius gali būti nepataisomai sugadintas, jei valymui naudosite stiprius chemikalus ir tirpiklius, kurie gali pažeisti jo fizines savybes. Niekada nevalykite paviršių produktais, kurių sudėtyje yra trichloretanas arba metileno chloridas, pavyzdžiui, jų yra dažų valikliuose ar nuėmikliuose. Venkite labai agresyvių ar abrazyvinių valymo priemonių, tokių kaip orkaitės ar grilio valiklių, turinčių aukštą šarminį / pH lygį (pH 8,5 arba didesnis) naudojimą. Produktai, kurių sudėtyje yra aliejų arba dažančių miltelių, reiktų kruopščiai nuplauti ir stalviršį palikti švarų. Jeigu Jūsų stalviršio paviršius atsitiktinai susiduria su bet kuriuo iš šių žalingų produktų, nedelsiant gerai nuplaukite švariu vandeniu, kuris neutralizuos žalingą poveikį.

Technistone® stalviršiai yra atsparūs aukštai (iki 150°C; ne degimo) temperatūrai . Tačiau kaip ir visoms akmens medžiagoms, kad išvengti paviršiaus įtrūkimų, reikėtų vengti staigių ir greitų temperatūros pokyčių – nedėti įkaitusio puodo ar įkaitusios keptuvės ant Technistone® paviršiaus.

Technistone® dirbtinio akmens paviršiaus dydis yra „Standartinio“ formato – 140×304 cm, kai plokštės storis yra 3 rūšių – 1.2cm / 2.0cm / 3.0cm.

Technistone® dirbtinis kvarco paviršius yra labai nuosekliai gaminamas ir visada yra išlaikomi tiek jo matmenys, tiek storis visoje plokštėje, kas įgalina sumažinti projektavime korekcijų poreikį ir leidžia lengvai įgyvendinti projekto sumanymus.

Spalvų variantai