Plautuvės ir maišytuvai

UAB „Siguldos Baldai“ – oficialus Vokietijos įmonės „Schock“ atstovas Lietuvoje prekiauti Cristalit ir Cristadur plautuvėmis. „Schock“ bendrovė granitines plautuvespradėjo gaminti prieš 30 metų. Dabartiniu metu „Schock“ įmonės gaminamų granitinių plautuvių gama labai plati tiek modelių, tiek spalvų atžvilgiu. Per metus pagaminama apie 1,5 milijono vienetų granitinių plautuvių. „Schock“ produkcija prekiaujama visuose žemynuose, bet pažymėtina, kad „Schock“ granitines plautuves gamina tik Vokietijoje. Maždaug 0,5 milijono per metus Regeno mieste pagamintų plautuvių panaudoja virtuvės baldų gamintojai.
Cristalit ir Cristadur plautuvės turi Vokietijos baldų bandymų instituto kokybės ir higienos sertifikatus, dizaino apdovanojimą Red Dot, Bavarijos žemės „Gamtos saugotojo“ ženklo įvertinimą ir apdovanojimą. „Schock“ plautuves gamina dviejų rūšių – iš Cristadur ir Cristalit medžiagų, kurios buvo sukurtos pačios „Schock“ įmonės – apie 40 patentų, susijusių su šiomis plautuvėmis, išduota įmonei, kas patvirtina sukurtų medžiagų unikalumą ir novatoriškumą.
UAB „Siguldos baldai“ jau daugiau nei 10 metų sėkmingai atstovauja „Schock“ įmonę Lietuvoje. UAB „Siguldos baldai“ „Schock“ įmonės produkciją siūlo ir didmenininkams. UAB „Siguldos baldai“ salone, Kosciuškos g. 24, Vilnius, virtuvės baldų pirkėjams – didelė granitinių plautuvių bei jų priedų pasiūla. Tai gražios, patogios ir praktiškos naudoti plautuvės. Kartu su plautuvėmis galima įsigyti ir specialių priemonių plautuvių priežiūrai. Taip pat pirkėjas gali pasirinkti maišytuvą, jo spalvą pritaikant prie plautuvės spalvos. Cristalit ir Cristadur plautuvių pagrindinė medžiaga – kvarcas (apie 80 procentų), kuri natūralioje gamtoje svarbiausia sudedamoji tvirčiausio akmens – granito – medžiaga. Dėl to šios plautuvės ir vadinamos granito plautuvėmis. Plautuvių gamyboje kvarco surišimui naudojamos aukščiausios kokybės akrilo dervos, dėl šių medžiagų plautuvės tampa labai atsparios subraižymams, nesugeria nešvarumų, riebalų.
Visos „Schock“ plautuvės atsparios sunkių puodų smūgiams, paprasta jas valyti nuo raudono vyno, kavos nuosėdų. Visų plautuvių paviršiai yra padengti specialia antibakterine danga. „Schock“ įmonė yra pirmoji ir kol kas vienintelė, gaminanti plautuves, kurių paviršius padengtas antibakterine danga, apsaugančia bakterijų įsigėrimą net iki 95 %. Cristadur plautuvės pasirodė palyginti neseniai. Cristadur medžiaga pasižymi labai švelnia medžiagos struktūra, suteikiančia plautuvėms blizgėjimo efektą. Cristadur plautuvės paviršius padengtas antibakterine danga, kuri neleidžia susigerti nešvarumams. Švelnus ir blizgantis Cristadur „atstumia“ vandenį, todėl plautuves labai lengva valyti nuo nešvarumų, jos tiesiog „šviečia“.