Vokiški baldai

„Siguldos baldai“ yra oficialus įmonės „Himolla“ atstovas Lietuvoje prekiauti šios įmonės produkcija.Vokietijos minkštų baldų gamintoja „Himolla“ buvo įkurta 1829 m. šalia Miuncheno, Taufkirchen miestelyje. Šiandien Vokietijos „Himolla“ įmonė pagal minkštų baldų gamybos apimtis yra didžiausia Vokietijoje ir antra Europoje. Įmonėje dirba apie 900 darbuotojų.

Daugiau

„Himolla“ tiekia savo gaminius į visus žemynus. Įmonė 1999 m. įdiegė kokybės valdymo sistemą ISO 14001. „Himolla“ ne kartą įvertinta už kokybiškus gaminius – 2002 m. Bavarijos žemės kokybės premijos laimėtoja, 2000 m. įvertinta Bavarijos „Gamtos globėjo“ ir „Aplinkos saugotojo“ ženklu, 2009 m. Stokholme baldų parodoje gavo pagrindinį prizą „Už ekologijos saugojimą“, o 2011 m. „Himolla“ produkcija įvertinta apdovanojimu „Mėlynasis angelas“. Išvertus iš vokiečių kalbos „Himolla“ reiškia „dieviškas komfortas“ . Įmonės gaminamų baldų asortimentas – daugybė modelių, kiekvienam pirkėjui pagal skonį ir stilių – nuo klasikinių iki modernių šiuolakinių minkštų baldų. Sėdėjimo komfortą galima pasirinkti iš trijų variantų: minkštas, vidutinio kietumo ir kietas. Visi modeliai gali būti gaminami su įvairiomis patogumo funkcijomis: su nugaros, kojų , pečių, sėdėjimo padėties keitimo ir masažo funkcijomis, su ištraukiamais lovos mechanizmais, patalynės dėžėmis ir kt. Įvairių matmenų baldų elementai suteikia laisvės komplektuojant baldus tiek mažose patalpose, tiek didžiulėse erdvėse.

„Himolla“ minkštieji baldai – tai ne tik komforto, bet ir ilgaamžiškumo simbolis. Minkštųjų baldų karkasas gaminamas iš pačios kiečiausios buko medienos. Baldų sėdimoji dalis gaminama iš latekso ir spyruoklių bloko, kas suteikia baldui stabilumą ir tvirtumą. „Himolla“ baldų įmonėje yra bandymų – testavimo laboratorija, kurioje atsakingai yra testuojami ne tik mediniai baldų karkasai, bet ir apdailos medžiagos, audiniai bei natūralios odos. „Himolla“ baldai gali būti aptraukti natūraliomis odomis, aukščiausios kokybės audiniu Belvetara, įvairiais sintetiniais ar natūralios sudėties lygiais, raštuotais, gėlėtais, juostuotais audiniais. Gausi natūralios odos spalvų paletė – apie 120 pavyzdžių.